12 відгуків
Контакти
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Agropolis
+380 показати номер
+380 показати номер
Віктор
УкраїнаТернопільська областьтернопіль

Застереження від Agromot.com.ua

Застереження від Agromot.com.ua
Останнім часом на ринку мото , вело та сільгосп - техніки збільшилась кількість різного роду шахрайства .Вони, тобто шахраї, працюють за передоплатою, реалізовуючи товар не маючи його в наявності.
Найчастіше ці люди розміщують свої оголошення на популярних інтернет площадках як , OLX , Besplatkа , i.ua , RIA , і на інших дошках оголошеннях. Щоб привернути вашу увагу шахраї виставляють досить занижені ціни (різниця в цінах приблизно на 10-12 тис.грн менша від ринкової) на товар і пропонують приємні бонуси. Залогову суму найчастіше просять перевести на картку банка або на інтернет гаманець , часто мотивуючи людину тим , що товар є в обмеженій кількості по такій доступній ціні , і щоб ми були впевнені , що ви придбаєте товар то оплатіть частину вартості товару . Як правило люди бачать доступну ціну і роблять цю передоплату , після переказу коштів , нема ні продавця ні товару . Багато людей які попадали в такі неприємні ситуації ,вже перед тим як оплатити товар онлайн , більше уваги приділяють продавцю , фірмі яка їх продає і це вірний шлях .
Люба компанія , інтернет магазин , продавець не можуть працювати без партнерів. Зазвичай партнери це компанії "гіганти" які давно на ринку і виступають в ролі поставщика. Продавець , підприємство яке реалізую їх товар є офіційним представником цих компаній "гігантів" , цьому підтвердженням є наявність сертифікатів про офіційне представництво певної компанії . Також основним показником надійної компанії є їх офіс , наявність складського приміщення , висвітлений адрес розташування скалда , торгової точки , відгуки про компанію в інтернет просторі .
Інтерент магазин Vlix.com.ua є офіційним представником торгових компаній як :
DW, Dongfeng, ДТЗ, Jinma, Хingtai , Lider, Formula, Musstang, Viper, SPARK, Zubr, Кентавр та інших;
Наш товар знаходиться на складах нашого міста Кременець , Тернопільська обл. , наявність сертифікатів про співпрацю і офіційне представництво компаній які здобули повагу і довіру своїх клієнтів на ринку. Ми відкриті і чесні для співпраці як для роздрібних так і для гуртових клієнтів .
Ця інформація опублікована від agromot.com з метою застерегти клієнтів від неприємних ситуацій.
З повагою agromot.com.ua